faq

FAQ

1. Môžem sa na tréningy prihlásiť aj počas roka?
Áno, samozrejme, na tréningy sa môžete prihlásiť kedykoľvek.

2. Ako sa môžem prihlásiť na tréning?
Prihlásiť na tréning sa môžete prostredníctvom e-mailovej adresy info@crazyjump.sk alebo na telefónnom čísle 0948 329 093.

3. Koľko stojí mesačný kurz rope skippingu?
Mesačný kurz rope skippingu stojí 13,33 €. Prvá hodina je však zadarmo. Tréning trvá 90 min. Preferujeme platbu trimestrálne 40€. V prípade tréningov 2x do týždňa je platba 50€ / 3 mes.

4. Nemám švihadlo, čo s tým?
Nevadí, my Vám švihadlo požičiame a nastavíme na Vašu výšku.

5. Čo si mám obliecť?
Najlepšie sú tepláky, tričko, ktoré dobre saje pot a tenisky (najlepšie sú bežecké, ale aj v obyčajných sa dá pohodlne skákať). Nezabudnite si tiež so sebou fľašu vody a prípadne uterák.

6. Kto sa môže prihlásiť na kurz?
Prihlásiť sa na kurz môže každý vo veku od 7 rokoch do 120 rokov. :) Chlapci i dievčatá, muži i ženy, mamičky i oteckovia. aj tí, ktorí nikdy cez švihadlo neskákali a aj tí, čo si o sebe myslia, že sú drevení. Skákať cez švihadlo sa naučí naozaj každý bez ohľadu na vek, kondíciu či schopnosti.Takže, ak máte chuť skákať, zašportovať si a Vaše telo a zdravotný stav Vám to umožňuje, tak hybajte k nám na tréning! :)

7. Môžem vám darovať 2% z dane?
Budeme vďační, ak nám darujete 2% z Vašich daní. Potrebné tlačivá nájdete v sekcii 2% z dane. Financie získané z 2% daní budú v plnej výške použité na podporu rope skippingu a športu, usporiadanie súťaží, kempov, športových a kultúrnych podujatí a zaplatenie zahraničných lektorov.

8. Kde si môžem kúpiť švihadlo?
Záleži na tom, o aký typ švihadla máte záujem. Ak máte záujem o rýchlostné švihadlo, tzv. káblové (speed rope), dajú sa kúpiť takmer v každom športovom obchode. Ak chcete korálkové, freestylové (s predĺženou rúčkou) alebo double dutchové švihadlo, odporúčame navštíviť E-shop.

9. Máme záujem o Vaše vystúpenie ...
Sme veľmi polichotení. Naše vystúpenia sa Vám určite budú páčiť, sú energické, veselé a hodia sa na každý druh akcie. Bližšie informácie o podmienkach vystúpenia nájdete v sekcii Vystúpenia alebo nám jednoducho napíšte na info@crazyjump.sk Vaše požiadavky či zavolajte na tel. číslo 0948 329 093 a dohodneme sa.

10. Nie som z Bratislavy, no chcel/a by som sa naučiť rope skipping ...
Pre ľudí, ktorí nie sú z Bratislavy a vo svojom okolí nemajú žiaden klub, ktorý sa venuje rope skippingu, sme pripravili webinár, kde nájdete náučné videjká. Tieto videjká nájdete v sekcii Videá na pravej strane. Pokúsime sa pridávať nové videjká pravidelne každý mesiac. Taktiež organizujeme cez leto rope skipping kemp, na ktorý sa môžte prihlásiť. Bližšie infomácie o kempe nájdete v sekcii Rope skiping kemp. Robievame aj workshopy v rôznych mestách, tak nás pravidelne sledujte, či náhodou nebudeme i vo Vašom meste. Prípadne nám napíšte mail, ak by ste mali záujem o získavanie informácií o blížiacich sa udalostiach (workshopoch, kempoch, vystúpeniach a pod.) alebo nás checkujte na facebook stránke či twitteri.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na info@crazyjump.sk alebo na tel. čísle 0948 329 093, radi Vám zodpovieme všetky otázky. Ak by ste chceli dostávať mail s informáciami o blížiacich sa udalostiach, napíšte nám mail a do predmetu napíšte: poslať info.